Budíček, nevstávat!

Je ráno, budím se ze zvyku chvíli před budíkem a dnes se těším, co přijde! Mým prvním úkolem hned po vypnutí budíku je nevstávat, ležet, cítit  a přijímat léčivě brnivé frekvence Požehnání ženského lůna. Každou buňkou mého těla prochází jemná vibrace a v emoční rovině procházejí vlny vděčnosti, lehkého teskna a zase pocit jako v náručí milované osoby. 20 minut, které mě naplní na dlouho.

Dnes není všem radostem konec, večer mě čeká vedení ženského kruhu, kde budu já vést léčivou meditaci, aby ostatní ženy mohly jen být, přijímat a léčivě brnět! Jestli vás to zaujalo, mám dobrou zprávu, můžete se přidat a příště, v květnu, srpnu, říjnu, v prosinci a v únoru už brnět ze své postýlky nebo v ženském kruhu.

Požehnání ženského lůna je totiž celosvětový projekt, který v únoru 2012 založila Miranda Grey, žena, která studovala ženské mýty a legendy a jako Reiki mistra ji napadlo léčivou meditaci sdílet na dálku s několika kamarádkami. Přihlásilo se 50 žen. Nepatřím mezi těchto 50, ale přesto se ke mně informace dostala a hned při druhém Požehnání jsem se po vlastním prožitku tak nadchla, že jsem se okamžitě přihlásila o další informace, a po kurzu u Mirandy v září 2012 už se účastním nejen jako meditující, ale i jako Měsíční matka a pomáhám s procesem pro všechny ostatní ženy.

Není čeho se bát, po přihlášení dostanete meditaci, kterou si doma uděláte, do mailu, nebo se připojíte do některého z kruhů, kde je meditace vedená. Já vedu kruh v Liberci, na stránkách Požehnání – odkaz dole pod článkem – je seznam Měsíčních matek, v ČR je jich už kolem dvou set, třeba máte nějakou blízko i u vás.  Při účasti v kruhu vybírá většina Měsíčních matek – včetně mě – malý příspěvek na režijní náklady spojené s pronájmem prostoru, občerstvením atd. Požehnání jako takové přichází zdarma a případný malý příspěvek se i tak vyplatí, protože účast v kruhu žen přijímané energie a prožitek ještě znásobí.

Ženy většinou mívají při Požehnání hluboké léčivé prožitky, někdy ukápne očišťující slza, někdy slza radosti a dojetí. Mnohé ženy přicházejí opakovaně, protože kombinace léčení, rituálu kruhu a posvátné ženské pospolitosti, času věnovanému duševnímu i tělesnému uzdravení je pokaždé znovu přitáhne svou silou a krásou.

No není to báječné, začínat a končit den Požehnáním? Těším se, že vás příště mezi požehnanými ženami třeba potkám! JK

Více o Požehnání zde   www.wombblessing.com

Jsem psycholožka a terapeutka. Už téměř 20 let provázím klienty na cestě uzdravení vztahů. V propojení klasické psychologie s alternativními přístupy leží obrovský potenciál, který jsem objevila a který může pomoci žít ve zdravých a spokojených vztazích i Vám. Jsem autorkou eBooků s tematikou rodičovství Jak naučit děti šetřit peníze zde >> partnerských vztahů Šťastně spolu zde >> a léčení téměř jakýchkoliv vztahových potíží Odpouštěcí dopis zde >> Pokud vás zajímá podrobněji, kdo jsem Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější příspěvky
  • Potřebujete přestat se už trápit a vyměnit stres za harmonii?

    Stáhněte si eBook Odpouštěcí dopis jako první klíč k řešení náročné vztahové situace. Jednoduchá a přitom velmi účinná technika Vám může pomoci hned teď

  • Můžeme se potkat na FB