Můj příběh

Jsem psycholožka a terapeutka. Už téměř 20 let provázím klienty na cestě uzdravení vztahů. V propojení klasické psychologie s alternativními přístupy leží obrovský potenciál, který jsem objevila a který může pomoci žít ve zdravých a spokojených vztazích i Vám.

Jmenuji se Jaroslava Kodýtková a jsem právě v nejlepších letech!  Žiji v naplněném a  spokojeném partnerství, jsem vděčná za bohatství příležitostí k radosti i vnitřnímu růstu se třemi dospívajícími dcerami. Rozumím si s oběma rodiči a moje práce mě i po skoro 20 letech pořád hodně baví. Začátky ale byly trochu náročnější...

Narodila jsem se ve znamení Berana a rodiče mi v dobré víře vybrali i jarní jméno. Byli pak dost překvapení, že mají doma chvílemi toho nejmírnějšího beránka a někdy také neřízenou střelu, bořící jim nekompromisně všechny představy o tom, co má jak správně být..

Přiznávám, že to se mnou mnohdy neměli lehké, a v pubertě jsem se i já sama ztrácela mezi hořícími ideály a pocity zoufalství, že nevím, kudy kam. Rozhodla jsem se proto pro studium psychologie. Během studia jsem zjistila, že člověka v teorii a skriptech nenajdu, a přestože jsem akademické studium dokončila s červeným diplomem, vrhla jsem se paralelně do studia dalších směrů, metod a možností pomoci lidem i sobě.

Prošla jsem osobní zkušeností a studiem astrologie, homeopatie, transcendentální meditace i jiných, nejvýznamnější a trvalé pro mě bylo setkání s esencemi Aura soma, s kineziologií One Brain, kde jsem prošla všemi stupni až do úrovně Facilitátora metody, setkání s Autopatií, která je pro mě vyvrcholením a zároveň zjednodušením homeopatie.

Cestou jsem potkávala svá stará zranění a ve "spravedlivém hněvu" se na dva roky rozkmotřila s celou původní rodinou. S každým dalším krokem do vlastního nitra se však hrany postupně obrušovaly a bolest se měnila na poznání, porozumění a uzdravení.

Po dokončení VŠ jsem pracovala jako psycholog s postiženými dětmi a jejich rodiči v Jedličkově ústavu, následovala mateřská a rodičovská radost i starost se třemi vlastními dětmi a postupná profesionalizace v samostatné terapeutické činnosti, kde k práci s klientem a jeho příběhem využívám jak alternativnější, tak klasické znalosti a dovednosti, které se ve mně postupně propojily v žitou zkušenost.

V posledních 7 letech mě provází práce ve školách jako školní psycholog, práce s dětmi mimo vlastní rodinu (dětské domovy, pěstounská péče). V soukromé praxi řešíme vztahy partnerské, rodičovské i pracovní, pracuji jak s dospělými, tak s dětmi a dospívajícími - nevěřila bych, že to řeknu, ale já miluji i práci s těmi puberťáky! 

Velice intenzivní je pro mě od roku 2012 vědomá cesta k Vnitřní Bohyni a vyslyšení volání duše stát se Měsíční matkou, pomáhat ostatním ženám v pochopení, procítění a přijetí své přirozené ženské spirituality, propojení se Zdrojem života v sobě a nalezení skutečného klidu, domova a bezvýhradného přijetí všeho, co je - v sobě. Jako by se všechny energetické zkušenosti s Reiki, Shamballou a zasvěceními mnoha druhů opět spojily, proměnily a zjednodušily na něco úplně důvěrně známého, co tu bylo vždy, tichý zázrak života v nás..

,,Nikdy nejste úplně sami. Pokud stojíte o to být na své cestě k zdravým vztahům s ostatními i se sebou provázeni a podporováni, můžeme jít další úsek cesty společně."

Ušetřete si dlouhou cestu omylů a hledání. Své mnohaleté zkušenosti jsem vložila do produktů, které si přeji, aby byly co nejvíce prospěšné a pomohly i Vám na Vaší cestě životem. 

Jako první je možné stáhnout si ZDARMA eBook Odpouštěcí dopis aneb první klíč k řešení náročné vztahové situace.

Právě čerstvě hotový je eBook Jak naučit děti šetřit peníze a zůstat u toho báječným rodičem 🙂

Do rovnováhy můžete uvést své rodinné vztahy pomocí eBooku Šťastně spolu aneb tři hlavní klíče k partnerství, které opravdu funguje.

Chystám se zpracovat do eBooku také téma puberty a jejího zvládnutí pro rodiče i dospívající.

Láká mě i možnost vytvořit eBook Jak vycházet s rodiči, když jsme už dospělí. 

EBooky budou vznikat postupně a najdete je zde na stránkách, pokud zůstaneme v kontaktu na Blogu nebo FB, dozvíte se o nich jako první, právě včas!

Můžete mi také napsat na : psycholog@jaroslavakodytkova.cz  Těším se na všechna setkání JK