Šťastně spolu 

aneb

tři nejdůležitější klíče k partnerství,

které opravdu funguje!

Přejete si žít v partnerském vztahu, který je dlouhodobě šťastný a naplněný?

Potřebujete vědět, jak dát do pořádku partnerství, ze kterého po čase vyprchává radost? 

Chcete obnovit rovnováhu rodiny, se kterou zamával příchod dětí?

Můžete být ve vztazích šťastní a spokojení, dokonce dlouhodobě nebo pořád! Během terapeutické práce jsem viděla stovky uzdravení v partnerských a rodinných vztazích!

Jde to a můžete to zažít i vy! Ukážu vám, jak na to!

Jsem psycholožka a terapeutka. Už téměř 20 let provázím klienty na cestě uzdravení vztahů. Objevila jsem potenciál ležící v propojení klasické psychologie a alternativějších způsobů léčení těla i duše.  

Své nasbírané zkušenosti a mnohokrát osvědčené způsoby jsem vložila do tohoto eBooku jako tři hlavní a nejdůležitější klíče k odemčení zdravého uspořádání a harmonie v partnerském vztahu. 

Co zakoupením eBooku získáte?

Porozumění nejdůležitějším principům každého skutečně fungujícího partnerského vztahu.

Během 21 denního procesu vás  ve třech částech postupně povedu nejen  teoreticky, ale  i prakticky k potřebným změnám.

 

 • Klíč první - My dva
  Vám ukáže, jak svůj vztah nenechat uvadnout a zešedivět pod nánosem každodenních starostí, vysvětlíme si principy vztahů vrozených a získaných a najdeme správné místo partnerského vztahu.
 • Klíč druhý - My a naše děti
  Vás provede uvědoměním místa dětí a rodičů v rodině, najdete způsoby, jak skloubit roli partnerskou s rolí rodičovskou a nenechat si to přerůst přes hlavu.
 • Klíč třetí - Já s vámi všemi
  Vám ukáže, jak se v těch všech vztazích a rolích neztratit a pomůže vám zůstat sebejistí, sami sebou - jako partner i jako rodič.
 • Praktické úkoly k domácí realizaci
  Pro každý klíč je tu šest ( numerologie říká harmonie, rodina ) úkolů, které vám proces potřebné změny pomohou zvládnout. Úkoly jsou takové, aby rozhodně šly zvládnout v běžném, každodenním provozu. Není důležité, kde začnete. Můžete si zvolit takové pořadí úkolů, které vám nejvíc vyhovuje.Nemusíte je ani zvládnout všechny. Jsou k inspiraci, ne jako povinnost. Každá změna jedné části ovlivní i zbytek celku.
 • Proces uzdravení rozložený na 21 dní
  21 dní je podle starých tradic čas potřebný k opravdovému nastartování skutečné vnitřní změny, čas, za který zkušenost z vědomí projde do hlubších úrovní podvědomí a zapíše se do zkušenosti těla. To je velmi důležité. Zejména, pokud si uvědomíme, že v klidu, beze strachu a beze stresu reagujeme tak, jak si volíme, můžeme použít celou svou lidskou kapacitu. Jenže v pocitu ohrožení, strachu, stresu, časové tísně a za jiných nepříznivých okolností se většina naší energie vyčerpá na zvládnutí stresu a na skutečné jednání, přemýšlení a rozhodování nezbývá mnoho. To je tedy ta chvíle, kdy moc nepřemýšlíme a jednáme automaticky. Z důvodu úspory energie naše bytost nevymýšlí a nezkouší nové, ale použije již dříve použité vzorce chování, zkrátka staré, vyježděné koleje - ty poskytne ochotně podvědomí. To jsou ty chvíle, kdy zase křičíme, zase se necháme převálcovat a ustoupíme, zase o sobě pochybujeme. Ačkoliv běžně chápeme, že to nefunguje, máme v úmyslu zachovat se příště jinak, ve chvíli krize nedokážeme úmysl naplnit. Aby to tak skutečně mohlo být, potřebujeme mít nové vzory už uložené v podvědomí a to je právě důvod, proč je potřeba procházet procesem dlouhodobě, vědomě, poctivě a opakovaně během celé doby 21 dní.

A to není všechno!

Protože mi opravdu záleží na tom, aby své vztahy mohlo uzdravit a polepšit co nejvíce z vás, připravila jsem ještě Bonus, kde se dozvíte a naučíte, jak použít jednotlivé klíče ještě v dalších vztahových situacích - pokud se jedná o rodinu jen s jedním rodičem, rodinu s novým partnerem a minulými dětmi atd. 

Partnerské a rodinné vztahy nás ovlivňují každý den!

Je obrovská úleva, mít je vyrovnané do souladu s přirozeností života samotného.

Společně plynout místo prodírat se proti proudu!  

Šťastně spolu je mapou, která vás úskalími provede bezpečně!

Reference

Přečtěte si, co o eBooku říkají ti, co jej už četli před vámi:

Paní Kodýtková, děkuji ještě jednou za tento eBook. Koupila jsem si ho, protože jsem se neuměla rozhodnout, jestli chci ještě s mužem zkoušet být, nebo už odejít. Hned první příběh mě dostal a už když jsem plnila úkoly prvního týdne, postupně mi došlo spoustu věcí. Začala jsem s těmi maličkostmi. Během druhého týdne se manžel ptal, co to pořád čtu, tak jsem mu eBook ukázala a on si ho přečetl také! Pozval mě na večeři. Začali jsme se vracet k tomu, co bylo dříve hezké a oba společně jsme se rozhodli náš vztah uzdravovat i dál! Zůstanu. Je to dobře pro nás i pro naše děti. Děkuji, že to je možné a za celou vaši práci. Mám pocit, jako by ještě bylo něco mezi řádky, co mi znovu otevírá srdce a cítím se mnohem lépe.

Michaela Č.

Tyhle knížky jsou super inspirací a motivací pro všechny, kdo chtějí pracovat na svém vztahu, mít z toho opravdový užitek, začít žít s protějškem spolu a ne pouze vedle sebe!

Renata Baránkováwww.renatabarankova.cz

Měla jsem možnost číst ebook bohužel už v době, kdy se mé manželství dostalo do slepé uličky. Ačkoliv už tento vztah nelze zachránit, informace obsažené v ebooku mi pomohly uvědomit si věci, které jsme měli oba dělat jinak. Ty znalosti mi v budoucnu budou prospěšné až přijde vztah další. Mimo to jsem si uvědomila důležitost určitých přístupů i ve vztahu k dítěti. Pomohlo mi to zaměřit pozornost na to, co je opravdu podstatné.

Zuzana V.

E-book je výborný návod plný informací a také tipů pro spokojenou rodinu. Je napsaný jasně, srozumitelně citlivě. Autorka vysvětluje, kdo v rodině má jaké místo a proč. Pracuje s příběhy ze života a troufám si tvrdit, že se v nich určitě poznáte. K příběhům se váží informace, vysvětlení i důležité tipy a návody. Jako velmi důležité téma vidím téma úcty k rodičům a také odpovědnost za svoji polovinu, kterou do vztahu přináší každý z nás. E-book je výbornou příručkou pro každého, kdo se rozhodl tvořit rodinu jako oázu lásky, bezpečí a důvěry.

Naďa Suchánková, průvodkyně na cestě ke šťastnému životuwww.nadasuchankova.cz

Jsem opravdu velmi vděčná tomu, že mi osud přihrál eBook Šťastně spolu. Díky němu jsem si ujasnila své místo, místo svých dětí i partnera. Vzhledem k mé současné životní situaci je tohle téma pro mě velmi aktuální. Myslím si, že jsem udělala vše pro to, abychom s mým partnerem byli šťastní a šťastně spolu žili dlouhá léta, tedy celý náš společný život. Okolnosti tomu však nepřejí. Na vztah musí být vždycky dva. Chci zachovat šťastný život svých dcer a teď už vím, že za vším stojím já. Já a moje rozhodnutí. Děkuji Jarce a jejímu eBooku si tohle všechno uvědomit a připomenout a nést za své rozhodnutí následky. Jen já. Vše je v mých rukou. Děkuji. eBook doporučuji všem. Všem, kterým záleží na tom být šťastní, mít rovnocenného partnera a spokojený rodinný život.

Lucie Horenskáwww.luciehorenska.cz

EBook s titulem Šťastně spolu se mi dostal do ruky právě v čas. Při jeho pročítání jsem se opět ujistila, že jsem na správné cestě. V minulosti jsem se mnohokrát viděla až na posledním místě. Nyní už se často řídím podle toho, jak je to příjemné mně. Občas s námi ale cvičí naše 2 malé děti. Uvědomuji si, že já spolu s mým mužem musíme být vůdčími osobnostmi v rodině, ale i tak někdy podlehneme. A vztah s partnerem bez dětí? Už ani nevíme, jak takový stav vlastně vypadá. Bydlíme daleko od prarodičů a nemáme nikoho na hlídání. Po přečtení Šťastně spolu mám chuť začít se svým mužem opět randit! Vím, že to pomůže nám oběma. Vybavilo se mi mnoho krásných okamžiků z dob, kdy jsme spolu randili. Je na čase si ten pocit zase oživit. Děkuji za tuto knížku, která přišla v pravý čas! Neměli jsme zatím žádnou krizi, ale mám chuť znovu se do svého muže každý den zamilovávat. Velice oceňuji týdenní frekvenci částí knihy, člověk má čas vše vstřebat a vyzkoušet uvedená cvičení. Další kapitola to pak jen podtrhne. Doporučuji knihu číst každému, kdo je v dlouhodobém vztahu, ať už s dětmi nebo bez nich. 🙂

Hana Šmerákováwww.hana-smerakova.cz

Asi vás ještě zajímá, kolik ten eBook vlastně stojí.

Kdybych měla poctivě vyčíslit náklady, které jsem v souvislosti s ním vynaložila, asi by byl VELMI drahý! 

Vzdělání je celoživotní proces a abych uměla, co umím a věděla, co vím, prošla jsem i po dokončení VŠ v oboru psychologie ještě mnoha a mnoha dalšími placenými kurzy, procesy, vlastním vývojem a dlouhým hledáním. 

Samotné vytvoření eBooku do formy, v jaké jej dostanete, trvalo mnoho hodin. Jenže s cenou tohoto eBooku je to od začátku jinak 🙂

Při osobních terapeutických setkáních je cena 700 Kč za hodinu ( běžná cena psychologů pracujících jako OSVČ, někde je i vyšší, koučink vás přijde ještě mnohem dráž ) a za hodinu rozhodně hotoví nejsme... Hodinová setkání ani nenabízím, protože skutečná proměna potřebuje svůj čas a hloubku. Čas jednoho sezení je u mne stanoven na 3 hodiny a 2100Kč. Lidé chodí a jezdí i zdaleka, diář mám požehnaně plný...

Mým záměrem je umožnit co nejvíce lidem, aby si své vztahy mohli zlepšit a žít spokojeněji. Jsou chvíle, kdy terapeuta opravdu potřebujeme, mnohým potížím se ale dá dobře předcházet a s mnohými si i poradíte sami, pokud víte, jak na to.

Proto právě jsem své zkušenosti s partnerským vztahem a rodinou sestavila do tří klíčů, třítýdenního programu, abyste to zvládli doma sami.

Cenu jsem stanovila tak, aby byl eBook dostupný každému, kdo to se svou změnou k lepšímu myslí vážně, a také tak, aby byla v souladu s účelem tohoto produktu. Čísla jsou  energetické klíče a jejich významy jsou podrobně v numerologii popsány.  Harmonii a rodině odpovídá číslo 6 a 9 znamená dokončení cyklu, aby mohl začít cyklus další. Nula není v numerologii nic, ale zvýraznění významu čísel před ní. Asi těžko bychom tedy pro  tento eBook hledali příznivější cenu, než je 690 Kč. 

Vy postupně po týdnu dostanete 3 díly eBooku  s jednotlivými klíči, podpůrnými úkoly a inspiracemi k uskutečnění. To je jen 230Kč týdně. A víte co? Numerologicky nám to dělá pětku a to je změna! Ta vaše bude k lepšímu! A to už za to stojí!

Pokud převezmete zodpovědnost a svůj partnerský vztah a vyladíte  do harmonie již nyní, preventivně, nebo dokud jsou potíže malé, pravděpodobně terapeutické sezení nebudete v budoucnu vůbec potřebovat! A klid, úleva, porozumění, v náročnějším případě alespoň pocit, že jsme udělali pro dobrou věc své maximum, je rozhodně k nezaplacení! 

Ještě máte nějaké obavy či pochybnosti, zda je tento eBook opravdu pro vás?

Chápu. Také jsem si ráda před svými rozhodnutími jistá. Tady jsou doplňující informace, které vám s rozhodováním ještě mohou pomoci:

 1. eBook je určen dospělým, duševně zdravým lidem. Pokud se léčíte na psychiatrii nebo již jste v dlouhodobé péči psychologa, nedoporučuji vám jej
 2. pokud řešíte hlubokou závažnou krizi partnerského vztahu, případně traumatickou a posttraumatickou   vztahovou a rodinnou situaci, tento eBook také není pro vás úplným řešením, jen doplňkem k němu
 3. nedoporučuji eBook ani těm, kteří jsou ve svém vztahu tak šťastní, že nechtějí měnit vůbec nic
 4. eBook a jeho rady nepomohou těm, kteří doufají, že v něm naleznou způsob, jak donutit ke změně jen partnera
 5. eBook nekupujte, pokud nejste ochotní jít do akce, přijmout svou část zodpovědnosti a uvedená doporučení ve vztahu alespoň zkusit uskutečnit 
 6. eBook není ani pro ty, kdo čekají, že se problém časem zmenší nebo vyřeší sám a žádnou pomoc k tomu nebudou potřebovat

Šťastně spolu je eBook  určený vám všem, kdo si přejete do svých partnerských a rodinných vztahů vnést více klidu, harmonie, plynutí, láskyplnosti a jste ochotní pro to něco málo udělat

Je mým záměrem předat vám takové informace, poznatky a doporučení, která vám v tom opravdu pomohou. Jestli vám to zní dobře, eBook je tu právě pro vás! 

Ihned po zaplacení dostanete na svůj mail eBook s prvním klíčem, za týden druhý a za další týden třetí klíč. Týden po třetím klíči se můžete těšit ještě na Bonus!

Vložila jsem do tohoto eBooku souhrn vědomostí, zkušeností a poznatků načerpaných studiem i téměř dvacetiletou terapeutickou praxí. Jsem si jistá tím, že tyto tři klíče ke šťastnému  partnerství, které vám nabízím, opravdu fungují! 

Proto vám mohu nabídnout ještě i tuto garanci: Pokud byste po zakoupení zjistili, že eBook přeci jen pro vás není, nic vám nedal a ničím užitečný vám nebyl, do 21 dní od koupě mi napište na psycholog@jaroslavakodytkova.cz a já vám bez otázek vrátím peníze! Opravdu. Nic tedy neriskujete.

Pokud jste dočetli až sem, tak vás to asi zaujalo. Dnes je dobrý den a teď je dobrá chvíle na to, vyslyšet touhu vašeho srdce a využít příležitost k uzdravení ve vašich vztazích. Klikněte na tlačítko, objednejte si eBook Šťastně spolu a začněte se mít lépe ve vztazích ještě dnes!